Ontdek de prachtige omgeving van de Bollenstreek, de kust van Noordwijk en Katwijk of de leukste plekjes van Leiden in de 7-persoons 100% elektrische TukTuk.
De TukTuk rijdt 50 kilometer per uur en kan circa 60 kilometer afstand afleggen. Wilt u zelf rijden? Dan dient u minimaal 30 jaar oud te zijn, meer dan vijf jaar uw autorijbewijs te hebben en uw wilde haren kwijt te zijn. Voordat u vertrekt krijgt u een uitgebreide uitleg en kunt u testrijden.
In het voorjaar, tijdens de opening van Keukenhof, is het extra mooi in de Bollenstreek. Vanaf half maart tot begin mei staan de prachtige bollenvelden met narcissen, hyacinten en tulpen in bloei. Onze gids laat je de mooiste velden van de streek zien en daarnaast ge je op bezoek bij een tulpenattractie. Uiteraard is er ook genoeg tijd voor een hapje en drankje!
Ook in de rest van het jaar is het fantasische om met de TukTuk langs de kust van Noordwijk, Katwijk en het landelijke gebied van de Bollenstreek te toeren in de E-TukTuk.
Liever Leiden ontdekken met de TukTuk? Onze gids laat u de mooiste hofjes, uitzichten, monumentale gebouwen en andere mooie plekjes in Leiden zien.
U kunt de 6-persoons TukTuk (exclusief chauffeur) ook gebruiken om een culinaire tocht te maken langs drie verschillende restaurants in drie verschillende dorpen tijdens TukTuk Culinair. Afhankelijk van uw wensen en budget adviseren wij drie restaurants die u zelf kunt boeken.
Je hoeft bij Have Fun Events geen borg te betalen. Bij schade aan de geldt een eigen risico van €750,- per voertuig per gebeurtenis. Het eigen risico is gedeeltelijk afkoopbaar. Voor €7,50 per voertuig wordt het eigen risico €300,-. Je bent als hoofdhuurder / opdrachtgever verantwoordelijk voor alle deelnemers die een voertuig hebben gehuurd.
Origineel verjaardags feest vieren. Rij met de TukTuk langs uw vrienden en familie en lever een lekker gebakje af! Laat uw op iedere locatie verrassen met een leuk cadeautje en gezellig bezoek!
Organiseert u een bruiloft? De E-TukTuk is ideaal om het bruidspaar naar het gemeentehuis of de feestlocatie te brengen.
Ons personeel ontvangt u hartelijk bij Have Fun Events in Voorhout. Het is ook mogelijk om opgehaald te worden bij uw verblijfplaats in de Bollenstreek, bij Keukenhof of op een andere locatie
De TukTuk is 100% elektrisch en er kunnen zes deelnemers met een normaal postuur meerijden buiten de chauffeur om. U kunt zelf bij de chauffeur aangeven welke route u wilt rijden of wij leiden u rond door de Bollenstreek.
Bent u met meer dan zes deelnemers? U kunt altijd elektrische scooters en Solexen bij huren. Uiteraard kunt u onderweg afwisselen.
De TukTuk wordt ook vaak gebruikt als pendelvervoer of voor bruidsparen. Daarnaast wordt de TukTuk vaak ingezet bij een event voor deelnemers zonder rijbewijs. U kunt ook kiezen voor TukTuk Culinair. Onze chauffeur brengt u in drie verschillende plaatsen naar drie verschillende restaurants voor het voor-, hoofd- en nagerecht. Tot slot is de rondrit door Leiden populair, waarbij u langs de mooiste plekjes van Leiden rijdt en onderweg kunt stoppen om een aantal mooie locaties te bezoeken.
In het voorjaar is de streek extra mooi, wanneer de velden met hyacinten, narcissen en tulpen in bloei staan. Afhankelijk van het weer is dit vanaf eind maart t/m begin mei. Halverwege april zit u altijd goed. Ook als de bloemen niet in bloei staan is het leuk om door de streek te rijden en diverse locaties te bezoeken.
Het boeken van de TukTuk met gids is onder voorbehoud dat er een gids beschikbaar is, wanneer dit niet mogelijk is of de tijd aangepast dient te worden nemen wij contact met u op. Klanten ontvangen een volledige terugbetaling of een tegoed in geval van annulering door de operator wanneer er geen gids beschikbaar is.
Het is mogelijk om de TukTuk zelf te besturen, wanneer u hiervoor kiest krijgt u een korte uitleg en kunt u even proefrijden tot zowel wij als u er een goed gevoel bij hebben! Voor het rijden in de de TukTuk is een B-rijbewijs nodig en minimaal 5 jaar rij ervaring. Ook dient de chauffeur ouder dan 30 te zijn.
Je hoeft bij Have Fun Events geen borg te betalen. Bij schade aan de geldt een eigen risico van €750,- per voertuig per gebeurtenis. Het eigen risico is gedeeltelijk afkoopbaar. Voor €7,50,- per voertuig wordt het eigen risico €300,-. Je bent als hoofdhuurder / opdrachtgever verantwoordelijk voor alle deelnemers die een voertuig hebben gehuurd.
De TukTuk rijdt 50 kilometer per uur en rijdt op de weg. De elektrische TukTuk heeft een actieradius van circa 55 kilometer.
U kunt vrijetijds- of nette kleding dragen in de TukTuk.