Bezoek de Pakjesboot van Sinterklaas in 2025

Geniet van de verwondering en twinkelingen in de ogen van de kinderen als ze aan boord stappen van de enige echte Pakjesboot van Sinterklaas. De kinderen maken met groepjes een tour door de Stoomboot. Aan boord ontmoeten de kinderen de bakpieten, maken ze een praatje met Sinterklaas in zijn werkkamer en mogen ze zelfs een kijkje nemen in de slaapkamer van Sinterklaas. Met wie stap jij aan boord van de Pakjesboot van Sinterklaas?

Rondleiding door de Pakjesboot van Sinterklaas

Bezoek de Pakjesbootdagen 2025! Fantastisch om te zien hoe de kinderen genieten aan boord van de Pakjesboot 12. Prachtig die verwondering van de kinderen en de twinkeling in de ogen van de kinderen.

Ga samen met de kinderen aan boord, want stiekem is het voor jou ook super leuk om te zien! De kinderen gaan in groepjes aan boord en maken een tour door de Stoomboot.

Op de stoomboot ontmoeten de kinderen de bakpieten die al het lekkers bakken, de inpak Pieten en maken ze een praatje met Sinterklaas in zijn prachtige werkkamer. De kinderen mogen zelfs een kijkje in de slaapkamer van Sinterklaas nemen!.

Wat kun je verwachten op de Stoomboot van Sinterklaas?

Iedere 10 tot 15 minuten neemt een enthousiaste Piet 20 tot 25 personen mee aan boord van de Pakjesboot. Het interactieve speeltheater zelf bedraagt ongeveer 30 tot 40 minuten. Er is genoeg ruimte voor persoonlijke aandacht zodat dit een bijzondere belevenis is voor iedereen!

Wanneer ligt de Pakjesboot in Lisse in de Bollenstreek?

De pakjesboot van Sinterklaas licht op 26 en 27 november 2025 in Lisse in het hart van de Bollenstreek.

Het adres in Lisse waar de pakjesboot is aangemeerd is op de Kanaalstraat 270 E, 2161 JZ in Lisse.

Wanneer kun je de Pakjesboot nog meer bezoeken?

Bekijk hier het schema van de Pakjesbootdagen van Sinterklaas.

Texel: 16 en 17 november 2025
Lelystad: 18 november 2025
Almere: 20 november 2025
Rotterdam: 21 t/m 24 november 2025
Gouda: 25 november 2025
Lisse: 26 en 27 november 2025
Haarlem: 29 november t/m 1 december 2025
Weesp: 2 t/m 5 december 2025

Prijzen tickets bezoek Pakjesboot

  • Kinderen 1 t/m 12 jaar: € 18,- per persoon

  • Personen 13 jaar en ouder: € 17,- per persoon

Praktische informatie Pakjesbootdagen

Bekijk hier de praktische informatie over over jouw bezoek aan de Pakjesboot 12. De enige echte stoomboot van Sinterklaas. Kun je met een rolstoel aan boord? Waar moet ik mij melden? Kan ik omboeken? Hoe laat moet ik aanwezig zijn? Kan de kinderwagen mee aan boord? Wanneer krijg ik de kaartjes voor de rondleiding? Klik hier voor de antwoorden op deze praktische vragen.

Contact Organisatie Pakjesbootdagen

Have Fun Events promoot de Pakjesbootdagen alleen maar op de website. Wilt u contact met de organisatie? Vul dan het contactformulier in. De organisatie van de Pakjesbootdagen ligt in handen van Sailing - Hollands Glorie in Weesp.

Vraag & Antwoord

Wanneer komt Sinterklaas aan in Nederland in 2025

Sinterklaas komt dit jaar op 15 november 2025 aan in Nederland op het waddeneiland Texel.

Waar komt Sinterklaas aan in Nederland in 2025?

Sinterklaas komt op 15 november 2025 aan op Texel.

Kun je de Pakjesboot van Sinterklaas van binnen bekijken?

Ja, dat kan! Je kunt de officiële stoomboot van Sinterklaas in 2025 van binnen bekijken in Texel, Lelystad, Almere, Rotterdam, Gouda, Lisse, Haarlem en in Weesp.

Wanneer kun je de Pakjesboot in Lisse bezoeken in 2025?

Je kunt de Pakjesboot van Sinterklaas op 26 en 27 november 2025 in Lisse in de Bollenstreek bezoeken.

Wat kost een Ticket voor de Pakjesbootdagen?

Een ticket voor Kinderen van 1 tot en met 12 jaar kost € 18,- per persoon. Personen van 13 jaar en ouder betalen € 17,- per persoon.

Mogen kinderen alleen aan boord?

Er dient altijd een ouder iemand mee te gaan om de kinderen te begeleiden.

Hoe lang duurt de rondleiding aan boord van de stoomboot?

De rondleiding op de stoomboot zelf bedraagt ongeveer 30 tot 40 minuten.

Kan een kinderwagen of rolstoel mee aan boord van de Pakjesboot?

Nee, helaas is dit niet mogelijk. Het schip is al meer dan 100 jaar oud en daarom niet goed toegankelijk voor minder valide, kinderwagens, buggy’s en rolstoelen etc.